Misyonumuz

POGGINO, sanata değer veren, ürünlerinde kaliteden ödün vermeden markamızın başarısını daima ileriye taşımayı hedeflemiştir.
Vizyonumuz
POGGINO, Kaliteli, yenilikçi ve devamlı başarı ile sektörde ülkede ve dünyada lider konumlara gelmek için sürekli olarak çalışmaktadır.
Biz Güler tekstil olarak, "Sadece hazır giyim işinde değil; kalitemiz ile insanları daha iyi hissettirme işindeyiz." diyoruz. Bu nedenle, dünyanın her yerindeki markalara, YENİLİK, FİT ve KALİTE' yi beraber sunuyoruz. YENİLİK anlayışımız, çarpıcı koleksiyonlar, değişik hisler duyabileceğiniz koleksiyonlar ve çeşitlilik yaratmaktır. FİT anlayışımız, ürünlerimizin vücudunuza oturması, rahat hissetmeniz ve tarzınızı özgürce yansıtabilmenizdir. KALİTE anlayışımız ise, rengi, kumaşı, dikişi, dayanıklılığı ve duruşuyla her zaman sürdürülebilir nitelikler sunmaktır.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Güler Tekstil 200'ü aşkın çalışanı ile 40 yıldır dünya markalarına üretim yapan önemli bir üreticidir. Dünya markalarının mağazalarında sunduğu ürünlerin tesislerimizde üretiliyor olması; bizlere güç vermekte ve sorumluluğumuzu artırmaktadır. Her gün daha yeni, daha modern, daha ilginç ve daha özel koleksiyonlarla büyük değişimin ruhunu paylaşıyoruz.

POGGINO
---Erkek gömleğinde yüksek kaliteli üretim sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyeti hedefleyen ileri teknoloji kullanarak üretimini artan bir ivme ile sürdüren POGGINO erkek gömleği alanında deneyime ve bilgiye dayalı en son teknoloji kullanarak sürekli gelişen
ve yenilikleri takip eden profesyonel altyapıya sahip bir Misyon ve Vizyon anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

---Bu gün gömlekte Türkiye'nin en prestijli, birkaç markasından biri olan ve ünü sınırları aşıp uluslararası ticaret alanında kaliteyi simgeleyen POGGINO, gömlek sanayinin doğuşu ve gelişimi hiç bir başarının tesadüfü olmadığını seriyor gözler önüne

-Bu 1972 Malatya Pütürge'den İstanbul'a göçle başlayan bir idealist düşüncenin başarı dolu serüveninin eseridir.

---Hedefini tekstil olarak belirleyen Vahap Gülerer, işin ilk basamağından başlar ve tam 8 yıl bir başka tekstil firmasında işçi olarak çalışır. Hem çalışır hem analitik bir düşünce ve gözlemci bir metotla iyiden iyiye öğrenir işi ve tüm birikimlerini 1980 de ortaya koyar. Erkek gömleği üretimi alanında İlk işyerlerini Güler Tekstil San. Tic. Ltd. şti bünyesinde açar. Ve POGGINO Markası ile Dünya pazarlarına açılış serüveni başlar.

---Bir kuruluş önüne koyduğu hedeflerin tutarlılığı kadar, ulaştığı hedeflerini istikrarla büyütebilmelidir. POGGINO sağlıklı büyümesini cesaretle birleştirerek bu başarıyı adeta elleriyle ileriye taşımaktadır. Halı Hazırda 40.000'lik bir kapasiteyi 60 bine çıkarmayı hedefliyor.

---POGGINO, Gaziosmanpaşa'da 3.500 m2'lik alana kurulu olan fabrikada, son teknoloji ürünü makkinalarla ve %80 yurtdışında alınan yüksek kalitedeki kumaşı ve malzemesi, yetişmiş 200 elemanı ile canla başla üretimini sürdürmektedir.
POGGINO takım çalışması ve aidiyet duygusu her bir çalışanın ruhuna işliyor çünkü patron işçi hep beraber çalışıp aynı yemeği paylaşıp aynı hedefe kilitleniyorlar
Böylece 20 sene içinde inanılmaz bir hızla nice köklü firmaları artan rekabet savaşına rağmen geride bırakıyorlar.

---Aynı zamanda PİERRE CARDİN gibi bir dünya devi ile bayilik ve üretim anlaşmaları ile bir çeşit ortaklık anlaşmaları ile çok iyi rakamlara ulaşırlar.

---İhracatta da ağırlığını hissettiren POGGINO haftalık 10.000 kapasitesi ile Türkiye'nin üç firmasından biri olmayı başarmıştır günümüzde. Bu büyük ve sağlıklı büyüme ivmesiyle hızını alamaz Rusya, Ukrayna Kafkaslar derken Avrupa'ya açılır.
---Lalelideki mağazasında güler yüz ve dürüstlükle karşıladığı yabancı alıcılarını daha sonra 100 m2'lik şovrumunda ürünlerini göstererek çağdaş pazarlamanın en iyi örneklerinden birini sunuyor. Tabi kalite ve dürüstlük her geçen zamanda müşterilerinin katlanması şeklinde veriyor meyvesini.
---Son yıllarda dünya pazarlarında büyüme ivmesini sürdüren POGGINO 2004 yılında ISO 9001 kalite belgesi almaya hak kazanmıştır. Müşterilerine  her türlü beğeni ortamı hazırlayan POGGINO Mağazaları ve Fabrikasında ki şovrumu ile alıcılarını ağırlamayı kalitesinden aldığı güvenle sürdürmektedir.

Başarıyla Sepete eklendi !